به روزرسانی :
برای ورود به سامانه سهامداران فرابورس ایران کلیک کنید
29
خرداد
1398
کد خبر: 13473 تاریخ و ساعت انتشار: 97/10/08 14:03
با حضور مدیران 16 شرکت برگزار شد
اولین دوره آموزشی ویژه ناشران فرابورس
مدیران و معاونان فرابورس ایران نیز با حضور در این دوره‌ها، اعضای هیات مدیره و سایر مدیران ناشران فرابورس را از آخرین تغییرات قوانین و مقررات حاکم بر فعالیت‌های فرابورس و همچنین ظرفیت‌های موجود در این بازار جهت تامین مالی و فعالیت در بازار سرمایه مطلع کردند.

اولین نوبت از دوره‌های آموزشی ویژه ناشران فرابورس به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از مرکز مالی ایران، با توجه به رسالت این مرکز مبنی بر دانش‌افزایی مدیران ارشد و میانی بازار سرمایه، به‌ویژه ناشران فرابورس ایران اولین نوبت از دوره‌های آموزشی با حضور صد و چهل نفر از ۱۶ شرکت در آذرماه برگزار شد.

این دوره‌ها شامل پنج عنوان قوانین و مقررات بازار سرمایه، راهبری شرکتی، راهکارهای تامین مالی از طریق اوراق بدهی و فرآیند انتشار این اوراق، برنامه‌ریزی استراتژیک و انواع معاملات در بازار فرابورس است که از تاریخ هفدهم آذرماه آغاز شد. از جمله شرکت‌های پیشتاز و حاضر در این دوره می‌توان به شرکت بهمن لیزینگ، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، مهندسی ساختمان و تاسیسات راه‌آهن، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، موسسه اعتباری ملل، افرانت، شیر پاستوریزه پگاه گلستان، پاکدیس، عمران و توسعه شاهد و ... اشاره کرد.

مدیران و معاونان فرابورس ایران نیز با حضور در این دوره‌ها، اعضای هیات مدیره و سایر مدیران ناشران فرابورس را از آخرین تغییرات قوانین و مقررات حاکم بر فعالیت‌های فرابورس و همچنین ظرفیت‌های موجود در این بازار جهت تامین مالی و فعالیت در بازار سرمایه مطلع کردند. علاوه بر این، در جریان موارد و دیدگاه‌های حاضران در این جلسه پیرامون نکات قابل توجه در راستای بهبود خدمت‌رسانی در فرابورس ایران برای ناشران قرار گرفتند.

شایان ذکر است با توجه به تکمیل ظرفیت دوره ویژه دی‌ماه و اتمام فرایند ثبت‌نام، علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها لازم است هر چه سریع‌تر از طریق تماس با شماره ۶۶۷۴۰۵۰۹-۰۲۱در سومین نوبت از این دوره‌ها ویژه بهمن‌ماه ثبت‌نام کنند.

 

منبع خبر:
ارزش بازار فرابورس ایران
مجموع بازار ها
به تفکیک صنعت
به تفکیک بازار
به تفکیک نماد
معاملات امروز فرابورس ایران
حجم معاملات
ارزش معاملات
تعداد معاملات
© 1391 شرکت فرابورس ایران
  دیدگاه شما