به روزرسانی :
برای ورود به سامانه سهامداران فرابورس ایران کلیک کنید
3
اسفند
1397
کد خبر: 13323 تاریخ و ساعت انتشار: 97/04/25 15:17
در جریان سومین عرضه اولیه امسال فرابورس
هر سهم زقیام 2369 ریال قیمت خورد
بازه قیمتی تعیین شده برای هر سهم این شرکت که در گروه زراعت و خدمات وابسته قرار دارد نیز از 2300 ‏تا 2369 ریال تعیین شد که در نهایت هر سهم این شرکت در سقف این دامنه قیمت خورد.‏

سومین عرضه فرابورس ایران در سال 97 با عرضه 35 میلیون سهم شرکت کشت و دام قیام اصفهان معادل 10 درصد از کل سهام این شرکت در نماد «زقیام» رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی فرابورس ایران، امروز دوشنبه 25 تیرماه شاهد عرضه اولیه بخشی از سهام شرکت کشت و دام قیام اصفهان که دارای 350 میلیون سهم به ارزش اسمی هر سهم یک هزار ریال است، بودیم که در جریان این عرضه به روش ثبت سفارش هر سهم «زقیام» در بازار دوم فرابورس 2369 قیمت خورد.

طی این عرضه هر شخص حقیقی و حقوقی امکان خرید 700 سهم زقیام را داشتند که به دلیل استقبال خریداران، به هر کد معاملاتی حدود 300 سهم تعلق گرفت.

بازه قیمتی تعیین شده برای هر سهم این شرکت که در گروه زراعت و خدمات وابسته قرار دارد نیز از 2300 تا 2369 ریال تعیین شد که در نهایت هر سهم این شرکت در سقف این دامنه قیمت خورد.

از دیگر اطلاعات مربوط به سومین عرضه اولیه فرابورس در سال جاری می‌توان به کارگزاری بورس بهگزین به عنوان مدیر عرضه و متعهد خرید اشاره کرد که خرید حداکثر 50 درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه را متعهد شد.

گفتنی است که موضوع فعالیت شرکت کشت و دام قیام اصفهان که در اواخر آبا‌ن‌ماه سال 96 در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد، طبق اساسنامه این شرکت انجام تمامی امور مربوط به کشاورزی و دامداری اعم از تولید کلزا، گندم و ذرت، تولید شیر، انواع محصولات دامی، گوساله نر، مواد تلیسه و گوشت و مواردی از این دست است.

همچنین در نشست خبری روز بیست‌وسوم تیرماه که به مناسبت تشریح ظرفیت‌های این شرکت در فرابورس برگزار شد مدیرعامل زقیام میزان سرمایه‌گذاری در این مجموعه را حدود یک‌هزار و 362 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت که مبلغ 981 میلیارد آن در دارایی جاری طبقه‌بندی شده است.

محسن مرتهب شرکت کشت و دام قیام اصفهان را بر اساس رکورد تولید، جمعیت گله، برنامه‌های توسعه‌ای آینده و ... جزو 3 شرکت برتر کشور در زمینه کشت و دام و همچنین بزرگ‌ترین مجموعه تولیدی بنیاد مستضعفان اعلام کرد.

 

منبع خبر:
جستجو نماد معامله شده
ارزش بازار فرابورس ایران
مجموع بازار ها
به تفکیک صنعت
به تفکیک بازار
به تفکیک نماد
معاملات امروز فرابورس ایران
حجم معاملات
ارزش معاملات
تعداد معاملات
© 1391 شرکت فرابورس ایران
  دیدگاه شما