به روزرسانی :
3
اردیبهشت
1396
کد خبر: 12916 تاریخ و ساعت انتشار: 95/11/25 12:13
یک شرکت دیگر به گروه پیمانکاری صنعتی فرابورس ایران اضافه شد
شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس با نماد «وپسا» پس از احراز تمامی شرایط لازم برای پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران درج شد تا در صف عرضه اولیه بایستد.

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس که اول آذرماه جاری در گروه پیمانکاری صنعتی، زیرگروه سایر فعالیت‌های پیمانکاری پذیرش شده بود، بیستم بهمن ماه در بازار دوم فرابورس ایران درج شد.

به گزارش روابط عمومی فرابورس ایران، شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس با نماد «وپسا» آذرماه سال 83 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و در سال 94 به سهامی عام تبدیل شد.

این شرکت در حوزه خدمات تخصصی نصب، حمل و جابجایی سازه‌های سنگین، فعالیت بازرگانی در حوزه جرثقیل‌های سبک و خدمات پس از فروش و فعالیت‌های بازرگانی مانند واردات شکر، برنج، سویا، ذرت، ورق فولادی و .. در حال فعالیت است.

به این ترتیب شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس که دارای سرمایه 2500 میلیارد ریالی است پس از درج در نوبت عرضه اولیه ایستاده است. سهامدار عمده «وپسا» نیز که شرکت عمران سرمایه آیریک خزر با مالکیت 98 درصدی است، تعهد کرده 10 درصد سهام را در روز عرضه اولیه در معرض فروش بگذارد.

منبع خبر:
جستجوی نماد
ارزش بازار فرابورس ایران
مجموع بازار ها
به تفکیک صنعت
به تفکیک بازار
به تفکیک نماد
معاملات امروز فرابورس ایران
حجم معاملات
ارزش معاملات
تعداد معاملات
© 1391 شرکت فرابورس ایران
  دیدگاه شما