به روزرسانی :
برای حضور در فین استارز کلیک کنید.
10
فروردین
1396

امیر هامونی

مدیر عامل

سید مهدی علم الهدی

معاون پذیرش و ناشران

Alamolhoda@ifb.ir

رضا غلامعلی پور

معاون توسعه بازار

Gholamalipour@ifb.ir

بهنام محسنی

معاون عملیات و نظارت بازار

Mohseni@ifb.ir

مبینا بنی اسدی

مدیر روابط عمومی

Baniasadi@ifb.ir

علیرضاخلیلی

مدیر حقوقی

Khalili@ifb.ir

سید هادی سراج زاده

سرپرست واحد فناوری اطلاعات

Serajzadeh@ifb.ir

نرگس احمدی

مدیر مالی

Ahmadi@ifb.ir

سارا سادات اخلاقی

سرپرست پذیرش

Akhlaghi@ifb.ir

افسانه اروجی

مدیر عملیات بازار و اعضا

Orouji@ifb.ir

علیرضا توکلی کاشی

مدیر ابزارهای نوین مالی

a.Tavakoli@ifb.ir

جستجوی نماد
ارزش بازار فرابورس ایران
مجموع بازار ها
به تفکیک صنعت
به تفکیک بازار
به تفکیک نماد
معاملات امروز فرابورس ایران
حجم معاملات
ارزش معاملات
تعداد معاملات
© 1391 شرکت فرابورس ایران
  دیدگاه شما